Panchakarma, 21 nights
Over-all een zeer goede ervaring. Prachtige omgeving en een fijne kamer, waarbij ik zeezicht eerder als zeezijde zou omschrijven.
Begeleid door een zeer zorgzaam team zowel voor de behandelingen zelf als in het restaurant en van de receptie.
Iedere maaltijd een ruime keuze uit gerechten, en ik heb begrepen dat er zelfs de mogelijkheid is om speciale gerechten aan te vragen.
Ondanks dat ik aan de dokter had aangegeven dat ik allergisch was voor kamfer, is er één keer wel een product gebruikt waar Kamfer in zat. En heeft de dokter daarna nog twee keer voorgesteld dat ze dat product zouden gebruiken. Gelukkig heb ik dat weten te voorkomen.
Ik had zelf helaas een slechte ervaring met de door het hotel geadviseerde kleermaakster. Matig stik werk en een van de kledingstukken was te krap, is toen aangepast, maar dat kwam de kwaliteit niet ten goed. Sommige gevraagde afwijkingen van het voorbeeld waren vergeten en op andere plekken was er voor mij een iets te vrije interpretatie van het voorbeeld gedaan. Mijn advies zou zijn om net buiten de poort van somatheeram naar rechts te gaan en dan de eerste kleermaker aan de rechter hand, waarbij je met een aantal treden naar de ingang van de shop moet te gaan. Fijne en deskundige mannen, en in mijn ogen realistische prijzen.
Maak, indien je dat wenst, gebruik van de mogelijkheid om in het restaurant naar een thermosfles met je favoriete warme drank te vragen. In mijn optiek is daar veel mogelijk.
Ik ervaarde de met de combinatie van hoge temperatuur, zo’n 32°C, en de hoge luchtvochtigheid, gemiddeld 80% als een redelijke aanslag.
Mijn advies: gebruik het zwembad van Somatheeram om te gaan ‘zwemmen’. Het water is koeler en je hebt een prachtig uitzicht.
Sophie
EN
NL
BE























































