Holiday type

Reviews of Kamalaya Wellness Sanctuary, Koh Samui (Thailand)

pool Kamalaya Wellness SanctuaryLife-changing and unforgettable, Kamalaya Wellness Sanctuary on Koh Samui is celebrated as the world’s No. 1 Health Spa. An experience beyond words.

Discover more about this hotel
August 23, 2011
Beste Puur en Kuur team,

Inmiddels een aantal dagen terug uit Koh Samui. Alles is prima gegaan met de terugreis. Ik kon bij het inchecken in Koh Samui me gelijk laten inchecken voor de KLM vlucht vanuit Bangkok naar Amsterdam.

Kamalaya is een klein paradijs op aarde. Wat een prachtige locatie, vriendelijke/lieve mensen, geen blabla en bling bling, allemaal echt en oprecht. De behandelingen waren heerlijk. Ik heb kunnen ervaren dat iedereen in het Kamalaya resort service en kwaliteit hoog in het vaandel heeft.
De keuken van een kwaliteit die menig restaurant nog maar moet zien te halen. Het is weer wennen zonder dat gebalanceerde menu.
De community tafel een leuke initiatief, zo ontmoet je andere gasten op een ongedwongen manier.

Kortom: een uitgelezen plek om bij te komen en op te laden. Ik heb genoten.

Anoniem

August 18, 2011
Een geweldig oord. Zowel het aangeboden pakket, als de staf en medewerkers, de hotelaccommodaties als het eten is meer dan voortreffelijk. De 'community table' is een uitkomst als je eens wilt 'socializen'.

Irene Wiegand Bruss

August 16, 2011
Mijn comlimenten aan jullie! Het was geweldig en de reisbescheiden waren qua informatie voorafgaand mijn vakantie duidelijk. Jullie staan als reisorganisatie heel hoog aangeschreven! De naam van Marleen is een paar keer gevallen. Ik was daar heel trots op! Een zeer goede PR. Ga zo door. Ik boek zeker weer een vakantie bij jullie. De vakantie begon bij jullie al relax en het eindigde voor mij persoonlijk als een heel bijzondere vakantie. De cirkel is voor mij rond. Nogmaals mijn dank.
Groet Henny Meyer

Henny P. Meyer

June 27, 2011
Ik ging er heen vanwege stress/burn out. Pakkage gekozen om weer helemaal op te peppen. Uitrusten en zaken op orde krijgen was mijn doel. Vervolgens kreeg ik een supervol schema met heerlijke treatments. Daardoor liep ik de eerste 5 dagen te rennen en op de klok te kijken. Ik sliep voor geen meter dus was wel bezorgd over het uitrusten. Merendeel van de gasten doet detox of yoga/fitness programma. Volgens mij moet er nog gekeken worden naar balans in stress burn out programm

Alexandra Luijk

May 16, 2011
een ongekende en bijzondere ervaring, die je niet kunt beschrijven maar moet beleven. Het is gewoon magisch!

Koosje de Vries

April 7, 2011
Ondanks het superslechte weer, van de 10 dagen 9 dagen hoosbuien wel kunnen genieten van de behandelingen. Helaas door het weer maar 1 dag strand gehad. Kamalya is absoluut het resort om tot rust te komen, juist door het totaalconcept wat gehanteerd wordt.

Johanna Wigmans e/v Heintz (roepnaam Cynthia)