Holiday type

Reviews of Soma Manaltheeram Ayurveda Beach Village, Trivandrum (India)

Manaltheeram Ayurveda Beach ResortSoma Manaltheeram Ayurveda Beach Village truly lives up to its name. Picture authentic Ayurveda, a sandy beach with palm trees and cosy cottages.

Discover more about this hotel
March 14, 2012
ALLES WAS SUPE!!!!.
Had wel graag de volledige kuur willen doen met purification, maar daarvoor moet je minimaal 14 dagen aldaar zijn.
Misschien een idee om de klanten dat vooraf te vertellen.
Alhoewel Somatheeram echt helemaal goed was, zou ik volgende keer toch voor Manaltheeram kiezen ivm SUPER Yoga locatie, prachtige restaurant locatie en zwembad!

Johanna Verhoeven ( roepnaam Jolanda)

January 28, 2012
Een reis,die voor herhaling vatbaar is!!!
Als er niets tussen komt ga ik 2013 op herhaling!!

Johanna Antonia Maria (An) Nibbeling

January 26, 2012
Beste mensen,
Ik heb een super vakantie gehad via puurenkuur in India bij Manaltheeram. Het resort en de locatie met het uitzicht zijn geweldig, de persoonlijke attenties zoals een krantje iedere ochtend maken het af en het was een verrassing dat de kuur een dag extra was. Dus 7 dagen en niet 6 dagen zoals jullie vermelden op je site.
Het enige wat nog wel belangrijk is om te weten voor toekomstige gasten (en dus voor jullie) is dat 7 dagen eigenlijk te kort is voor een pancha karma. Het is mij gelukt een verkorte pancha karma te doen in plaats van de rejuvenation, maar daar moest ik aardig voor pleiten in het resort. Pancha karma is normaal gesproken minimaal 14 dagen.

Ingrid

October 11, 2011
wij hadden een geweldige reis in india zou voor deze reis wel minimaal 2 weken gaan ivm de behandelingen.

Jacqueline van Rooij

August 30, 2011
Fantastisch hotel met zeer vriendelijk personeel. De ayurveda behandeling waren gewoonweg zalig. De unieke ligging vqn het hotel vlak aan de zee maakt dit een echte aanrader. Ik ben compleet ontspannen teruggekomen

Claude Deblaere

August 3, 2011
Alles was perfect , alleen was er een klein misverstand betreffende de WIFI bij de receptie.
Ik was van mening dat deze gratis was, had ook me eigen labtop/ black berry bij me maar moest toch ervoor betalen. Wel een klein bedrag maar dan moet er niet vermeld worden dat de WIFI gratis is bij de receptie.

Mirjam Nieman