Holiday type

Reviews of Sianji Wellbeing Resort, Turgutreis, Bodrum (Turkey)

Sianji Wellbeing ResortSianji Wellbeing Resort brings together detox, fitness, and wellness programs, along with the allure of luxury and relaxation amidst the sun and sea. Located at a 60 minutes drive from Bodrum.

Discover more about this hotel
November 6, 2014

Enthousiast over de kuur, detox, hotel en faciliteiten. Wat ik minder vond, was het sportprogramma, erg basic allemaal. Tijdens de ochtendwandeling was er weliswaar een trainer die meeliep, maar daarmee was het ook gezegd .... De aqua jogging was iedere dag precies hetzelfde en werd niet enthousiast of met enige betrokkenheid gegeven ... De yoga daarentegen heel bijzonder en betrokken!

Marijke V.

October 22, 2014

Fantastisch welness centre met behulpzaam vriendelijk en gemoedelijk personeel en leuke activiteiten.

Elsbeth V.

October 17, 2014

Het Sianji Resort is prachtig gelegen en heel luxueus. Alles is heel goed verzorgd en de bediening staat altijd vriendelijk voor je klaar. De masseurs zijn erg professioneel en ook het activiteitenprogramma (yoga, pilates) wordt goed uitgevoerd. Kortom: alleen maar lof. Ik heb een heerlijke week gehad. Een klein minpuntje: je kon kiezen tussen het massage- en het afslankpakket. Wat ik een beetje jammer vond was dat je als je het massagepakket koos, je toch ook het alkalinedieet moest volgen. En dat is erg mager. Als je normaal wilt eten, moet je bijbetalen. Het eten was wel erg lekker.

Carine D.

October 14, 2014

Ik vond het een geweldige week. Super locatie. Zeer gastvrije mensen. Mijn eerste detox ervaring samen met mijn dochter was om nooit te vergeten.

We kwamen terug met zoveel positieve energie. Gezond en veel afgevallen (4,5 kg) .

Echt voor herhaling vatbaar.  De begeleiding van Marielle was voor ons een hele grote meerwaarde. Zij heeft er absoluut voor gezorgd dat wij het detoxen met gemak hebben kunnen volhouden.

 

Ik heb het iedereen aanbevolen

Gerry L.

October 8, 2014

Prima hotel met veel faciliteiten en mogelijkheden.

Ondanks het beperkte Engels zijn de medewerkers servicegericht.

Volgens mij zijn de detoxprogramma's vooral gericht op afvallen. 

De Master Detox is vrij eenzijdig en saai met elke dag hetzelfde "menu"

De eerste dag werd ik een beetje overvallen met wat er moest gebeuren:

- inchecken, formulieren invullen, info over dieet, afspraak arts, afspraak massages. 

In plaats van te onthaasten kreeg ik een opgejaagd gevoel. Om daarna enkele dagen op elk uur een drankje te halen (Master Detox), draagt ook niet bij aan de rust en ontspanning. 

Advies: Laat de gasten eerst goed aarden na hun reis en daarna zelf beslissen waar zij behoefte aan hebben. Iedereen is immers anders. Als de sapjes gebracht kunnen worden in de middag, zorgt dit voor meer rust tijdens de kuur.

Als er ook een mogelijkheid zou zijn voor buffetarrangement dan kom ik zeker terug voor een week zon en ontspanning. 

Anita K.

October 8, 2014

Top hotel, goede en relaxte kuur.

De ochtendwandeling mag van mij wat vroeger en meer misschien kan er wat meer informatie over excursies gegeven worden. Verder alles goed. De begeleider Mariëlle was top! 

Pauline