Holiday type

Reviews of Sianji Wellbeing Resort, Turgutreis, Bodrum (Turkey)

Sianji Wellbeing ResortSianji Wellbeing Resort brings together detox, fitness, and wellness programs, along with the allure of luxury and relaxation amidst the sun and sea. Located at a 60 minutes drive from Bodrum.

Discover more about this hotel
February 16, 2022
We hielden van het hotel. Het personeel is erg vriendelijk. Natuur, de zee en het strand zijn erg mooi. De spa is zeker een aanrader. Het eten is geweldig. Drankjes zijn van goede kwaliteit en onbeperkt... Een hemelse plek in Bodrum!


Werner

November 1, 2021
✅ Goede prijs-kwaliteitverhouding

✅ Mooi uitzicht & omgeving

✅ Schoon

✅ Goede bedden


Het was fantastisch!

Inga

September 25, 2021
✅ Goede spafaciliteiten & behandelingen

✅ Prettige service

✅ Mooi uitzicht & omgeving

✅ Ontspannen sfeer

✅ Schoon

✅ Goede bedden

Anoniem

January 26, 2020
We waren met een grote familie voor een bezoek aan Turkije. Het personeel van het resort waren behulpzaam en gastvrij. De kamers waren meer dan comfortabel en de verscheidenheid aan mogelijkheden bij het buffet was indrukwekkend bij alle maaltijden. 

Megan

January 12, 2020
Een zeer luxe welzijn resort. Heb het detox-programma geprobeerd en er echt van genoten samen met de dagelijkse activiteitenprogramma en vooral de beste ontspannen en professionele spa ooit.

Het resort heeft diverse programma's die u kunt vanaf: master detox, dieetprogramma evenals gastronomisch buffet voor degenen die gewoon willen genieten van hun vakantie zonder gezondheid gericht systeem

Anoniem

December 22, 2019
Het resort is prachtig. Het personeel is vriendelijk en wil altijd helpen, zo fijn! 

Het dieeteten wat ik had (alkaline dieet) was niet noodzakelijk veganistisch, wat ik persoonlijk fantastisch vond omdat ik graag vlees en vis eet. Het voelde nooit overdreven druk en er was altijd ruimte in de fitness-studio.

Er zijn ook tennisbanen, en je kan rackets en ballen lenen bij het hotel. De yogalessen zijn geweldig, en de prijs-kwaliteitsverhouding is goed in dit hotel.

Ik zou het zeker aanraden!

Zoe